U-20: Porażka Polski. Zagrali Cebula i Zając

niedziela, 11 października 2015 15:20 / Autor: Damian Wysocki

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 20 przegrała 2-3 ze Szwajcarią w meczu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów. W spotkaniu zagrało dwóch zawodników Korony Kielce. Tomasz Zając został zmieniony przez Jakuba Araka w przerwie, natomiast Marcin Cebula w 61. minucie na boisku zastąpił Michała Nalepę.

Bramki dla biało-czerwonych strzelili Michał Nalepa i były napastnik Korony Kielce, Karol Angielski. W 46. minucie Polacy prowadzili 2:1, ale Szwajcarzy zdołali odrobić straty i zgarnęli trzy punkty.

Polacy po czterech meczach na swoim koncie mają siedem punktów i na razie są liderami Turnieju Czterech Narodów. 16 listopada biało-czerwoni na wyjeździe zagrają z Niemcami.