Niedźwiedź: Na pewno będziemy walczyć do końca, bo to rywalizacja

sobota, 18 maja 2024 17:24 / Autor: Michał Gajos

Korona Kielce pokonała Ruch Chorzów 2:0 i przed ostatnim meczem w sezonie nadal ma szanse na utrzymanie. Kielczanie zdominowali zespół Janusza Niedźwiedzia.

Janusz Niedźwiedź, trener Ruchu Chorzów: – Gratulacje dla gospodarzy. Byli zespołem lepszym i bardziej zdecydowanym. Nie wykorzystaliśmy pierwszych minut, gdy Korona była niepewna. Nie skorzystaliśmy z naszego pressingu. To mogłoby dać nam wiatr w żagle. Po kilkunastu minutach to nie był Ruch, który chcemy oglądać. Nie potrafiliśmy odpowiedzieć na gola, szukaliśmy różnych rozwiązań. Mieliśmy szansę na remis po strzale Novothnego. Nie udało się nam podtrzymać serii, ale chcemy podnieść zespół i godnie pożegnać się z naszymi kibicami. Na pewno będziemy walczyć do końca, bo to rywalizacja, leży to mojej naturze, ale także Ruchu Chorzów.