Dafi Społem rozdaje punkty. Kolejny pogrom

sobota, 07 października 2017 18:18 / Autor: Piotr Natkaniec

Siatkarze Dafi Społem Kielce nie zaliczą startu PlusLigi do udanych. Kielczanie gładko przegrali trzeci mecz z rzędu i zamykają ligową tabelę bez zdobytego seta. Tym razem kielecka drużyna uległa na wyjeździe Cuprum Lubin.

Pierwszy set był najbardziej wyrównany, choć zespół z Kielc przegrywał już 17:11. Przyjezdni potrafili jednak zniwelować stratę do jednego punktu. Ostatecznie przegrali inauguracyjną partię do 23. W drugiej odsłonie Dafi Społem było tylko tłem dla gospodarzy, którzy wygrali wysoko do 12. W trzecim secie także zapowiadało się na pogrom, bo Cuprum wygrywało już 20:12, ale w końcówce lubinianie trochę się rozluźnili i stracili kilka punktów. Jednak trzymali nadal bezpieczną przewagę i wygrali do 21.

Dafi Społem Kielce zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi z bilansem 0 punktów, 0 zdobytych setów i 9 straconych. Kolejny mecz podopieczni Wojciecha Serafina rozegrają w piątek 13 października w Hali Legionów z Czarnymi Radom.

Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:23, 25:12, 25:21)