Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Młoda rozgrywająca Suzuki Korony Handball wraca do gry

czwartek, 13 stycznia 2022 20:49 / Autor: Damian Wysocki
Młoda rozgrywająca Suzuki Korony Handball wraca do gry
Młoda rozgrywająca Suzuki Korony Handball wraca do gry
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Michalina Pastuszka, rozgrywająca Suzuki Korony Handball, wraca do gry. W piątek ma pomóc juniorkom kieleckiego klubu w starciu 1/16 finału mistrzostw Polski z Sośnicą Gliwice. W niedzielę powinna wystąpić w bardzo ważnym, ligowym pojedynku ze Startem Elbląg.

Za utalentowaną rozgrywającą pechowy rok. W jego pierwszej części miała problemy z piszczelami. Zaliczyła udane wejście do PGNiG Superligi. W spotkaniach z FunFloorem Perłą Lublin i Młynami Stoisław Koszalin była wybierana MVP kieleckiej drużyny. Później doznała urazu kolana. Początkowo wydawało się, że jej przerwa nie będzie zbyt długa, a odpoczynek od treningów pozwoli na rozwiązanie problemów. Młodzieżowa reprezentantka Polski wznowiła zajęcia, ale dalej odczuwała ból, a po kolejnej konsultacji lekarskiej zdecydowano, że konieczna będzie operacja.

Michalina Pastuszka trenuje już na pełnych obrotach. Do gry ma wprowadzić się w meczu juniorek. Powinna znaleźć się również w kadrze na niedzielne spotkanie ze Startem Elbląg w hali przy ulicy Krakowskiej.

– Początek sezonu nie był dla mnie łatwy. Wiem, ile włożyłam pracy w powrót. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Teraz bolą mnie tylko zakwasy. Początki nie są łatwe, ale cieszę się, że w końcu mogę grać – mówi Michalina Pastuszka.

Niedzielny mecz ze Startem Elbląg rozpocznie się o godz. 15.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO