Trening wyrównawczy w sparingu

niedziela, 01 sierpnia 2021 12:40 / Autor: Damian Wysocki

Zawodnicy Korony Kielce, którzy zagrali w krótszym wymiarze czasu lub nie wystąpili w piątkowym meczu ze Skrą Częstochowa, następnego dnia zaprezentowali się w sparingu rezerw z czwartoligowym Spartakusem Daleszyce. „Żółto-czerwoni" wygrali 5:1.

W wyjściowym składzie Korony II znaleźli się tylko piłkarze, którzy na co dzień są w kadrze pierwszej drużyny. Kielczanie mieli bardzo dużą przewagę. Po 45 minutach prowadzili 4:1, a na listę strzelców wpisali się Janusz Nojszewski, Marko Pervan i Jakub Rybus. Gospodarze zanotowali też trafienie samobójcze.

Po przerwie na placu gry pojawili się zawodnicy „dwójki”, a spotkanie uległo wyrównaniu. „Żółto-czerwoni” wygrali drugą część 1:0 po golu Miłosza Strzebońskiego.

Korona II Kielce - Spartakus Daleszyce 5:1 (4:1)

Korona II (wyjściowy): Zapytowski – Danek, Seweryś, Zebić, Lisowski – Górski, Petrović, Sewerzyński, Pervan, Nojszewski – Rybus