Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Korona jeszcze poczeka na „szóstkę”?

wtorek, 11 lipca 2023 12:41 / Autor: Damian Wysocki
Korona jeszcze poczeka na „szóstkę”?
fot. Maciej Urban (CKsport.pl)
Korona jeszcze poczeka na „szóstkę”?
fot. Maciej Urban (CKsport.pl)
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce chce zakontraktować jeszcze defensywnego pomocnika w letnim okienku transferowym. Mimo chęci, najprawdopodobniej tego zawodnika nie uda się sprowadzić do stolicy świętokrzyskiego w tym tygodniu.

„Żółto-czerwoni” sprowadzili już dwóch nowych zawodników do środka pola: Mateusza Czyżyckiego z pierwszoligowego GKS-u Tychy oraz Belga Martina Remacle z rumuńskiego U. Cluj. Obaj mają bardziej ofensywne inklinacje. Korona chce jeszcze mocniej zabezpieczyć pozycję numer „sześć”. W drugiej części poprzedniego sezonu grał na niej przede wszystkim Kyryło Petrow.

– Myślę, że dołączy do nas jeden zawodnik. Mamy go wyskautowanego. Wiemy, jak wyglądają transfery. Potrzeba czasu, aby wszystko dopiąć. Pracujemy. Liczymy, że realizacja nastąpi w przyszłym tygodniu. Szukamy gracza na pozycję numer sześć. Potrzebujemy takiego wentylu bezpieczeństwa. Remacle jest zawodnikiem uniwersalnym, też może tam grać, ale ściągaliśmy go z innym, bardziej ofensywnym zamiarem – mówił kilka dni temu Paweł Golański, dyrektor sportowy „żółto-czerwonych”.

Jak udało nam się ustalić, trudno będzie zrealizować rozmowy kontraktowe w tym tygodniu. Korona cierpliwie czeka, aby sięgnąć po konkretnego zawodnika.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO