Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Tom Jones - "Surrounded By Time"

piątek, 07 stycznia 2022 10:47 / Autor: Michał Sierlecki
Tom Jones - "Surrounded By Time"
fot.: Raph_PH/CC BY 2.0
Tom Jones - "Surrounded By Time"
fot.: Raph_PH/CC BY 2.0
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Album Toma Jonesa „Surrounded By Time” – wyprodukowany przez Ethana Johnsa i Marka Woodwarda – wyznacza nowe terytorium dźwiękowych krajobrazów, wyjątkowej muzykalności i wokalnego przekazu.

Artysta prezentuje różnorodny zestaw piosenek o osobistym znaczeniu. „Surrounded By Time” to niezwykle ważny krok w długiej, pełnej niespodzianek i niezaprzeczalnie imponującej karierze Toma Jonesa. Tom Jones w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat nieustannie próbował nowych rzeczy, nie tracąc jednocześnie z oczu tego, co najważniejsze – muzyki. Nagrania znajdujace się na albumie ukazują po raz kolejny niesamowity kunszt wokalny walijskiego piosenkarza, gitarzysty, prezentera telewizyjnego i aktora, który karierę muzyczną zaczął na początku lat 60.

Początkowo był wokalistą zespołu Tommy Scott and the Senators, następnie zaczął karierę solową. Od tamtej pory wydał kilkadziesiąt albumów i składanek muzycznych oraz wylansował liczne przeboje, które na stałe weszły do historii światowej muzyki rozrywkowej, m.in. „It’s Not Unusual”, „What’s New Pussycat?”, „Thunderball”, „The Green, Green Grass of Home”, „Delilah”, „She’s a Lady”. Większość z nich od dawna możecie usłyszeć na antenie eM-ki.

 

źródło: Universal Music Polska, Wikipedia

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO