Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

O dobrych praktykach w Targach Kielce

czwartek, 19 października 2017 15:07 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
O dobrych praktykach w Targach Kielce
O dobrych praktykach w Targach Kielce
Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Dlaczego określone produkty przyciągają konsumentów? O tym między innymi rozmawiać będą specjaliści z branży budowania świadomości marki podczas Targów Marek Własnych. Debaty odbędą się 25 i 26 października w Targach Kielce w ramach projektu Forum Dobrych Praktyk. Jego współorganizatorem jest Instytut Dizajnu.

Projekt Forum Dobrych Praktyk ma przybliżyć jego uczestnikom profesjonalny proces kształtowania marki. Celem projektu jest szerzenie dobrych praktyk w zakresie wizerunku firmy, opakowań, odpowiedniej strategii brandingowej. FDP umożliwia zbudowanie platformy współpracy przedsiębiorców i specjalistów działających w sektorze kreatywnym. Ważnym elementem projektu jest wymiana doświadczeń projektantów z Polski z projektantami z innych krajów.

- W ramach tego projektu zastanawiamy się czym jest marka i jak buduje się proces strategiczny i wizerunkowy. Pamiętajmy, że strategie także trzeba zaprojektować. Biorąc do rąk najzwyklejsze produkty typu mleko, kremy czy inne kosmetyki musimy mieć świadomość, że za nimi stoi sztab specjalistów, którzy decydują o tym jak produkt wygląda, do kogo jest kierowany i gdzie jest sprzedawany. W projekcie Forum Dobrych Praktyk chcemy pokazać, że design jest narzędziem specjalistycznym, który jest bliski każdemu odbiorcy - mówi Judyta Marczewska, główny koordynator projektu.

Projekt Instytutu Dizajnu i Targów Kielce dofinansowało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO