Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Uwielbią w Smardzowicach

środa, 19 kwietnia 2023 13:00 / Autor: Łukasz Czerwiak
Uwielbią w Smardzowicach
Fot. Piotr Michalec
Uwielbią w Smardzowicach
Fot. Piotr Michalec
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W najbliższą sobotę, 22 kwietnia, odbędzie się kolejne już spotkanie modlitewne poprzedzające i przygotowujące do Uwielbienia W Centrum Miasta Kielce. Tym razem wierni będą modlić się w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach, koło Skały.

Od lat Stowarzyszenie Dwa Przymierza współorganizuje z zespołem To On uwielbienia, które odbywają się w Kielcach. W 2023 roku to wydarzenie odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 10 czerwca. Zanim jednak ono nadejdzie, grupa co miesiąc gości w jednej z parafii diecezji kieleckiej, aby przed Najświętszym Sakramentem wielbić Pana Boga.

 – Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 18, po której kolejny raz będziemy się modlić z zespołem To ON. W Smardzowicach jeszcze nie gościliśmy. To bardzo dobrze, że kolejne wspólnoty nas zapraszają. Często dla sporej grupy osób taki sposób modlitwy to nowe doświadczenie – zaznacza ksiądz Marcin Boryń, prezes Stowarzyszenia Dwa Przymierza. 

Uwielbienie w Smardzowicach to przedostatnie spotkanie w ramach cyklu „Całkowite oddanie”. Kolejne już 20 maja w Piekoszowie.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO