Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
KONKURS SIERPIEŃ

SPORT

Wychowanka nie będzie już grała w Suzuki Koronie Handball

środa, 06 lipca 2022 12:52 / Autor: Damian Wysocki
Wychowanka nie będzie już grała w Suzuki Koronie Handball
Wychowanka nie będzie już grała w Suzuki Koronie Handball
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Magdalena Kędzior nie będzie grać już w Suzuki Koronie Handball. Strony nie osiągnęły porozumienia w sprawie nowej umowy.

28-letnia lewoskrzydłowa jest wychowanką kieleckiego klubu. W poprzednim sezonie zagrała w 26 meczach PGNiG Superligi i zdobyła 26 bramek.

– Przychodzi taki moment, w którym trzeba podjąć decyzję. Nie osiągnęliśmy porozumienia, ale rozstaliśmy się w przyjaznej atmosferze. Czasami warto pomyśleć o sobie, swoich planach. Mam nadzieję, że w zespole zostanie kilka bardziej doświadczonych zawodniczek, które w połączeniu ze zdolnymi wychowankami stworzą mocną drużynę. Na pewno szkoda, bo piłka ręczna była codziennością przez długie lata. W tym momencie nie mam propozycji z innych zespołów, ale póki dopisuje zdrowie, nie wykluczam, że jeszcze wrócę na boisko – powiedziała nam Magdalena Kędzior.

W najbliższych dniach kielecki klub będzie prowadził rozmowy z kilkoma doświadczonymi zawodniczkami. Propozycję pozostania w drużynie mają otrzymać m.in. Marta Rosińska, Honorata Gruszczyńska, Magdalena Kowalczyk i Katarzyna Grabarczyk. Bardzo możliwe, że do gry wróci Agnieszka Młynarska.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO