Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

[WIDEO] Akcja z meczu Korony Kielce hitem Internetu!

czwartek, 16 listopada 2023 08:49 / Autor: Michał Gajos
[WIDEO] Akcja z meczu Korony Kielce hitem Internetu!
Fot. Łukasz Czerwiak
[WIDEO] Akcja z meczu Korony Kielce hitem Internetu!
Fot. Łukasz Czerwiak
Michał Gajos
Michał Gajos

Akcja z meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok stała się viralem w sieci. Na popularnym, twitterowym profilu zajmującym się piłkarską tematyką nabił już 13 milionów wyświetleń.

Zeszłotygodniowa potyczka Korony Kielce z Jagiellonią Białystok pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Oba zespoły wniosły do tej konfrontacji wiele swoich atutów, a wynikiem końcowych tych komponentów było świetne widowisko.

Wspomniana potyczka zakończona remisem 2:2 była godną wizytówką ekstraklasy, pokazującą to lepsze oblicze polskie ligi. Nie oznacza to jednak, że przy Ściegiennego 8 zabrakło sytuacji kandydujących do całosezonowej kompilacji wpadek.

Jedna z tych akcji osiągnęła nawet niebotyczną popularność w internecie. Mowa o wydarzeniach z 63. minuty, gdy pomocnik Korony, Mateusz Czyżycki, kąśliwie wstrzelił futbolówkę na dalszy słupek, a aż pięciu piłkarzy, jeden za drugim mijali się z piłką, wślizgiem próbując przeciąć wyznaczoną przez nią linię podania.    

Dziewięciosekundowy filmik został hitem piłkarskiej części portalu X (Twitter). Karuzelę wyświetleń napędził użytkownik JackStrong, natomiast z ogromnym impetem rozkręcił ją popularny profil Out of Context Football obserwowany przez blisko 4 miliony kont.

Na ten moment ta wyjątkowa akcja z boisk PKO Ekstraklasy została odtworzona ponad 13 milionów razy i zyskała prawie 200 tysięcy polubień.    

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO