Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

sieBIEGA Półmaraton Kielecki wśród najlepszych

poniedziałek, 12 września 2016 11:28 / Autor: Damian Wysocki
sieBIEGA Półmaraton Kielecki wśród najlepszych
sieBIEGA Półmaraton Kielecki wśród najlepszych
Damian Wysocki
Damian Wysocki

2.sieBIEGA Półmaraton Kielecki znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych biegowych wydarzeń 2016 roku w Polsce. Wyniki plebiscytu ogłoszono w miniony weekend podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Przypomnijmy, tegoroczny  sieBiega Półmaraton Kielecki ukończyło 924 osób. Najlepszy w drugiej edycji okazał się Łukasz Woźniak ze Strawczyna, który ponad 21 kilometrową trasę pokonał w czasie 1:11:07. Wśród kobiet najszybsza była Ewa Brych - Pająk z Częstochowy z wynikiem 1:29:46.

- Dziękujemy za Wasze głosy, dziękujemy, że byliście i mamy nadzieję, że będziecie z nami w 2017 roku - napisali na swojej facebookowej stronie przedstawiciele stowarzyszenia sieBiega.

Największym biegowym wydarzeniem roku 2016 został PKO Bydgoski Festiwal Biegowy. Obok niego wyróżnianych zostało dziesięć innych imprez:  parkrun Polska, Runmageddon - cykl biegów z przeszkodami, X Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” , Bieg Wokół Szybowca w Lesznie, Bieg Mikołajkowy w Policach, Nocna Dycha w Brzegu, Półmaraton Ślężański w Sobótce, PZU Maraton Karkonoski, sieBIEGA Półmaraton Kielecki, Rafako Półmaraton Racibórz.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO