Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Remacle: Nie jestem Jude Bellingham, a Martin Remacle

wtorek, 31 października 2023 15:53 / Autor: Michał Gajos
Remacle: Nie jestem Jude Bellingham, a Martin Remacle
Fot. Aleksandra Sternak
Remacle: Nie jestem Jude Bellingham, a Martin Remacle
Fot. Aleksandra Sternak
Michał Gajos
Michał Gajos

Martin Remacle jest w „gazie”. Pomocnik z Belgi strzela jak rasowy napastnik. Tym razem zdobył dwa gole w meczu pucharowym z Legią II Warszawa.

Za Koroną długa przeprawa z rezerwami Legii Warszawa, które udało się pokonać 4:2 dopiero po dogrywce. – To jeden mecz. Wszystko jest możliwe, ale na szczęście mamy drużynę. Za nami trudny mecz, oni nie mieli nic do stracenie. Na końcu jednak dobrze, że gramy dalej – przyznał Martin Remacle.

Belg jest w niesamowitej formie. Jeden z liderów środka pola jest, co ciekawe, zarazem liderem ofensywy, będąc najlepszym strzelcem Korony w tym sezonie (5). Na ten moment zawodnik, który razem z kolegami w szatni żartuje, naśladując kierowcę F1 Maxa Verstappena, jest dla swoje drużyny niczym Jude Bellingham dla Realu Madryt.

– Nie skupiam się na nim, ale na tym pierwszym już tak – zażartował z naszego pytania. – Miło słyszeć te porównania, ale ja jestem Martin Remacle i gram dla Korony Kielce – dodał.

Teraz przed Koroną ligowy wyjazd do Gliwic. Na mecz 14. kolejki PKO Ekstraklasy. Mało czasu, a trzeba wrócić do pełni dyspozycji fizycznej. – to ważny czas, aby się zregenerować. Zagramy z zespołem, który nie traci, ale i nie strzela dużo. My jednak jesteśmy w dobrej formie i chcemy to wykorzystać – zakończył.

380278301_316877031053589_8315852408662309831_n.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO