Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Dujshebaev: Trzeba tamten mecz wyrzucić z głowy

wtorek, 21 listopada 2023 11:58 / Autor: Michał Gajos
Dujshebaev: Trzeba tamten mecz wyrzucić z głowy
Fot. Industria Kielce
Dujshebaev: Trzeba tamten mecz wyrzucić z głowy
Fot. Industria Kielce
Michał Gajos
Michał Gajos

– W końcu byliśmy w domu. To dla nas duży pozytyw. Nasza głowa odpoczęła – przyznał Daniel Dujshebaev. Zawodnik mistrzów Polski zapowiada najbliższe starcie w Lidze Mistrzów.

Industria Kielce w drugim tygodniu z rzędu zmierzy się w Lidze Mistrzów z drużyną z Zagrzebia. W stolicy Chorwacji mistrzowie Polski jedynie zremisowali 22:22. Ubiegłotygodniowa potyczka nie przyniosła kompletu punktów, za to dobry materiał poglądowy dla sztabu. Zawodnicy chcą natomiast zapomnieć ową konfrontację i skupić się na tej najbliższej.

– Trzeba tamten mecz wyrzucić z głowy. Będziemy go analizować, ale mamy za dużo spotkań, aby rozpamiętywać. Najlepsze co możemy zrobić, to zdobyć komplet punktów u siebie i iść dalej – stwierdził Dani Dujshebaev.

W ostatnich tygodniach Żółto-Biało-Niebiescy grają poniżej oczekiwań. Zwłaszcza ofensywa pozostawia wiele do życzenia, co było aż nadto widoczne na południu Europy. – Jesteśmy w takim momencie, gdy wyglądamy dobrze w obronie, natomiast mocno szwankuje atak. W jednym meczu na wierzch wypływa nieskuteczność, w drugim nie gramy tak, jak chcemy – zauważył.

Początek meczu 8. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w czwartek o godz. 18:45. Transmisja z Hali Legionów w całości na naszej antenie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO