Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Mrozu wystąpił w Kielcach na… jednej nodze. [Zobacz FOTO]

środa, 07 grudnia 2022 09:36 / Autor: Łukasz Czerwiak
Mrozu wystąpił w Kielcach na… jednej nodze. [Zobacz FOTO]
Mrozu wystąpił w Kielcach na… jednej nodze. [Zobacz FOTO]
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

We wtorek, 6 grudnia, Mrozu zaśpiewał w Kieleckim Centrum Kultury. Pomimo kontuzji, którą odniósł podczas jednego z koncertów muzyk nie przerwał trasy koncertowej. Publiczność bawiła się od początku do końca.

Wtorkowy koncert nie był pierwszym spotkaniem Łukasza Mroza z kielczanami w tym roku. Artysta wystąpił w stolicy województwa świętokrzyskiego w sierpniu na „Od Nowa Festiwal”. 

Po kilku miesiącach na Dużej Scenie KCK wybrzmiały utwory z albumu „Złote Bloki”. Artysta zaśpiewał także niektóre starsze utwory. Zaskoczył tych, którzy byli pierwszy raz ciekawą aranżacją debiutanckiego utworu „Miliony monet”.

– Byłam pierwszy raz i było niesamowicie. Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz słyszałam „Miliony monet” w tej wersji i uważam, że jest fantastyczna, jak sam artysta. Jest w jego obecnym stylu. Polecam – mówi Ania.

Oto fragment:

Koncert był nietypowy z racji na kontuzję Mroza. Jednak Karolina, która była czwarty raz na jego występie na żywo, nie odczuła spadku jakości.   

– Masz wszystkie płyty. Uwielbiam wszystkie piosenki m.in. „Aurę”, „Galacticos” czy „Za daleko” po prostu je kocham, są świetnie i wpadają w ucho. Byłam już kilka razy i była ta sama moc, a nawet lepiej – opowiada z radością.

Z kolei Kuba nie spodziewał się takiej energii na tak kameralnej scenie. Od drugiego utworu publiczność stała i już do końca nie usiadła.

– Byłem pierwszy na „Mrozie”. Rewelacyjne wydarzenie, kosmiczna atmosfera. Nie spodziewałem się, że na tak małej sali, ponieważ widownia pomieści 700 osób, czyli niewiele, takiej energii, wszyscy się niesamowicie bawili. Bardzo podobała mi się Kalifornia, fajne przełamanie, niespodziewany bis. Oczywiście Złoto, to numer z najnowszej płyty, który niesamowicie się słucha – zaznacza.

Posłuchaj fragmentu utworu „Złoto”:

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO