Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

„Najsmutniejszy człowiek świata” - Arek Kłusowski

poniedziałek, 23 stycznia 2023 09:55 / Autor: Michał Sierlecki
„Najsmutniejszy człowiek świata” - Arek Kłusowski
„Najsmutniejszy człowiek świata” - Arek Kłusowski
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

„Najsmutniejszy człowiek świata” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Arka Kłusowskiego. Autorem klipu, towarzyszącego premierze jest Hasenien Dousery.

Arek Kłusowski o singlu „Najsmutniejszy człowiek świata”: "To historia o chłopaku, który ciągle gdzieś i przed czymś ucieka aż wreszcie nie ma już dokąd… Kiedy masz już dość i wyczerpują się baterie, wydaje ci się, że już nie ma rozwiązania, jesteś pod ścianą, tkwisz w ciemności, nagle znikąd pojawia się jakiś impuls, punkt zwroty i wtedy wszystko zaczyna działać. Totalny reset. Tylko wtedy możesz dostrzec wszystko to, do czego nie chcesz już nigdy powrócić."

Hasenien Dousery (reżyser) o klipie do utworu „Najsmutniejszy człowiek świata”:

"Utwór Arka Kłusowskiego daje szerokie pole do interpretacji. W naszym klipie chcieliśmy skupić się na stworzeniu metafory, która odzwierciedla stan wewnętrzny naszego bohatera. Głównym założeniem była depersonalizacja - stan, w którym człowiek czuje się jakby we śnie, odłączony od rzeczywistości, jednocześnie czynnie funkcjonujący w społeczeństwie. Przenosząc ten motyw na język filmu, połączyliśmy ze sobą kilkanaście winietowych obrazów, w których nasz główny bohater poszukuje samego siebie, finalnie spotykając swoje wewnętrzne lustro. Teledysk stara się w ten sposób pokazać złożoność człowieka i jego wielowymiarowe wnętrze, które może przybierać różne formy ucieczki od nierzadko, bolesnej rzeczywistości. Myślę, że udało nam się stworzyć intrygujący obraz, nie dający jasnych odpowiedzi i pozostawiając widza z uczuciem konsternacji."

 

źródło: www.kayax.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO