Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

[FOTO] Aleksandra Pobiega zaśpiewała w Kielcach

piątek, 03 czerwca 2022 22:06 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Aleksandra Pobiega zaśpiewała w Kielcach
Fot. Laura Majcher
[FOTO] Aleksandra Pobiega zaśpiewała w Kielcach
Fot. Laura Majcher
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Wokalistka Aleksandra Pobiega wystąpiła w kieleckim Food Parku.  Zaprezentowała szeroki wachlarz dźwięków. Pojawiły się piosenki Sanah, Olivii Rodrigo, czy też zespołu Maanam. Na gitarze akompaniował jej gitarzysta Piotr Adamiec.

Wokalistka wywodząca się z naszego województwa na szerokie wody wypłynęła w XII edycji telewizyjnego programu The Voice of Poland, gdzie zachwyciła wielu widzów. 3 czerwca wystąpiła w Kielcach i stworzyła, jak twierdzą słuchacze fantastyczny klimat – Bardzo przyjemny koncert. Można posiedzieć i pogadać ze znajomymi, a ponad to posłuchać świetnej muzyki. Utwór Sigrid „Strangers” w wykonaniu Oli zachwycił mnie – mówił młody kielczanin. Ciepłych słów nie brakowało – Repertuar to po prostu strzał w dziesiątkę. Aleksandra ma fantastyczny głos, a słuchanie jej to olbrzymia przyjemność. Ostatnio słuchamy piosenki Sanah „Szary świat” i bardzo nas cieszy dzisiejsze wykonanie – stwierdziły dwie przyjaciółki.

W skład repertuaru wchodziły takie piosenki jak: „Save your tears” The Weekend, „O mnie się nie martw” Katarzyna Sobczyk, „Szampan” Sanah, „God is a woman” Ariana Grande.

W trakcie koncertu nie zabrakło utworu, który piosenkarka wykonała publicznie po raz pierwszy. Piosenka „Puszczam to” została przez nią skomponowana i napisana w całości. Po reakcji widzów można stwierdzić, że się spodobała. W intrenecie będzie można ją usłyszeć w czerwcu 2022 roku. 

Fot. Laura Majcher

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO