Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Babski targ w Kielcach

poniedziałek, 13 listopada 2023 14:08 / Autor: Weronika Karyś
Babski targ w Kielcach
Fot. Katarzyna Karwat Photography
Babski targ w Kielcach
Fot. Katarzyna Karwat Photography
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Kobiety, dziewczyny, przyjaciółki, mamy, babcie, córki, teściowe – wszystkie spotkają się na Babskim Targu, który już 25 listopada odbędzie się w Kielcach.

Podczas wydarzenia kobiety z Kielc i regionu będą mogły m.in. zareklamować swoją usługę lub produkt, nawiązać współpracę, znaleźć pracownika, pozbyć się nieużywanych rzeczy, a także skorzystać z bezpłatnych usług i porad.

– Wystawiać produkty, reklamować się oraz sprzedawać mogą tylko członkinie grupy „Kobieta w mieście Kielce” na Facebooku, wspierające naszą inicjatywę w serwisie buycoffe. W roli wystawców mile widziane zarówno firmy, panie z działalnością nierejestrowaną oraz inne przedsiębiorcze kobiety oferujące na sprzedaż prywatne rzeczy używane. Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę dostępnych miejsc zaproszenia będziemy wysyłać wybranym wystawcom – informuje Anna Bronarska, organizatorka Babskiego Targu.

By zostać wystawcą należy wypełnić formularz: https://zadbana.pl/94028567-kobieta-w-miescie-kielce-25...

Osoby zwiedzające nie muszą w żaden sposób się rejestrować. Wystarczy, że po prostu pojawią się 25 listopada w godzinach 11-15 przy ulicy Sienkiewicza 30.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO