Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Z weselnego autokaru przesiadł się do... radiowozu
autor
Aleksandra Rękas
2019.08.19 08:08

W niedzielny poranek kieleccy funkcjonariusze zostali wezwani do nietypowej interwencji. W pojeździe, który rozwoził do domów gości weselnych, doszło do bijatyki. Okazało się, że jeden z mężczyzn zapomniał... zgłosić się do więzienia.

Do zdarzenia doszło około piątej rano w okolicach ul. Popiełuszki, gdy pasażerowie autobusu zaczęli się awanturować. Kierowca postanowił zatrzymać pojazd, a w trakcie hamowania jeden z mężczyzn rozbił głowę o szybę. Na miejscu szybko zjawili się policjanci. Jak się okazało, jeden z uczestników kłótni nie zgłosił się do aresztu by odbyć zasądzoną karę. W związku z tym, z autokaru przesiadł się do radiowozu i najbliższy rok spędzi w celi.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ