Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Targi Kielce o możliwości pozyskania dofinansowania przez wystawców

czwartek, 15 kwietnia 2021 16:12 / Autor: Magdalena Nowak
Targi Kielce o możliwości pozyskania dofinansowania przez wystawców
Targi Kielce o możliwości pozyskania dofinansowania przez wystawców
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.

Przedstawiciele zainteresowani udziałem w międzynarodowych wydarzeniach targowych mogą ubiegać się o dofinansowanie z programu Internacjonalizacja MŚP Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Pozyskane środki będzie można przeznaczyć m.in. na udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych.

Ze wsparcia mogą skorzystać firmy działające na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Celem realizowanego przez PARP konkursu jest wprowadzenie na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług zainteresowanych firm.

Jak należy wypełnić wniosek, jakie dokumenty przygotować i jakie spełnić warunki, aby pozyskać do 800 000 zł – tego będzie można dowiedzieć się podczas webinarium organizowanego przez Targi Kielce już w piątek, 16 kwietnia od godz. 10 do 11. Wydarzenie transmitowane będzie na kanale Facebook i YouTube Targów Kielce.

W spotkaniu wezmą udział dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce, oraz Joanna Werner, doradca ds. projektów inwestycyjnych w firmie świadczącej usługi doradztwa gospodarczego ADM Group.

Pula środków w konkursie to 50 000 000 zł. Linki do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=x0dVQ-u7vLs&feature=youtu.be lub https://www.facebook.com/targikielce/posts/4048688551854701.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO