Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Dlaczego warto postawić na kuriera DPD? [MATERIAŁ PARTNERA]

wtorek, 29 czerwca 2021 14:08 / Autor: Radio eM
Dlaczego warto postawić na kuriera DPD? [MATERIAŁ PARTNERA]
Dlaczego warto postawić na kuriera DPD? [MATERIAŁ PARTNERA]
Radio eM
Radio eM

Na rynku firm kurierskich działa wiele podmiotów. Każdy z nich stara się być skuteczniejszy i bardziej efektywny niż konkurencja. Jedną z najpopularniejszych opcji jest DPD. Dlaczego warto skorzystać z usługi – DPD zamów kuriera? Co wyróżnia tę firmę na tle innych? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

DPD – zacznijmy od początku...

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że DPD ma swoje korzenie w Polsce. Firma powstała w 1991 roku pod nazwą Masterlink Express. Początkowo nic nie zapowiadało tak wielkiego sukcesu. Firma doręczała paczki na terenie Polski... i tylko tutaj. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiła jednak rozszerzyć rynek, na którym działa. W 1994 roku przebojem wkroczyła zatem na arenę międzynarodową. Ogromny sukces firmy pozwolił zarobić jej twórcom miliony. W 1998 roku DPD przejął lider szwedzkiego rynku usług logistycznych, czyli Posten AB. Z kolei w 2002 roku 50 procent udziałów w DPD trafiło w ręce francuskiego holdingu Geopost, a w 2004 roku firma ta nabyła resztę udziałów. Dzisiaj większość osób wysyłających paczki korzysta z usługi – DPD zamów kuriera. To jedna z największych i najbardziej znanych firm kurierskich działających na polskim rynku.

Jak skutecznie wysłać paczkę?

Usługa DPD zamów kuriera jest prosta i intuicyjna. Można z niej skorzystać bezpośrednio na stronie DPD, ale lepiej postawić na sprawdzonego pośrednika. Wpisując podstawowe informacje na temat przesyłki Globkurier.pl znajdzie najkorzystniejszą ofertę. Można nawet skorzystać z filtra, który uwzględni nasze preferencje, dotyczące paczki. Lepiej szybko czy tanio? A może chcemy znaleźć opcję, która łączy obie te korzyści? To wszystko możliwe jest dzięki stronie Globkurier.pl. A ile kosztuje taka paczka? Wszystko zależy od jej gabarytów.  Przykładowo przesyłka o wymiarach 50x50x50 i 10kg wagi to wydatek rzędu 19 złotych brutto. A niewielkie pudełko o wymiarach 10x10x10 i 2kg wagi wyślemy za niecałe 9 złotych brutto. Co przy tym istotne, wysyłając ją już teraz, dotrze do swojego adresata już następnego dnia.

Dlaczego DPD?

Polecamy firmę DPD, ponieważ należy do grona zaufanych kurierów. Każdego roku przedsiębiorstwo to obsługuje miliony paczek, które trafiają do swoich adresatów terminowo i w nienaruszonym stanie. Nawet jeżeli zdarzy się jakiś "wypadek" i paczka nie dotrze do celu na czas albo zostanie uszkodzona, DPD szybko i sprawnie przeprowadza proces reklamacyjny. O jakości usług DPD można przekonać się samodzielnie, zamawiając paczkę na Globkurier.pl.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO