Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Bonusy bukmacherskie - jak je zdobyć? Materiał partnera

czwartek, 21 listopada 2019 14:31 / Autor: Radio eM
Bonusy bukmacherskie - jak je zdobyć? Materiał partnera
Bonusy bukmacherskie - jak je zdobyć? Materiał partnera
Radio eM
Radio eM

Zakłady bukmacherskie to nie tylko dobra rozrywka, ale także sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Aby skutecznie obstawiać zakłady potrzebujemy trochę wiedzy, trochę szczęścia, a przede wszystkim konto na zaufanej platformie bukmacherskiej. Jeżeli dobrze wybierzemy operatora możemy również liczyć na różne atrakcyjne bonusy, dodatki i inne ciekawostki, które urozmaicą nam grę, ale także dadzą zarobić więcej. Jak zdobyć bonusy bukmacherskie? Gdzie w ogóle ich szukać?

Którzy bukmacherzy oferują bonusy

Jeżeli zależy nam na dodatkowych atrakcjach przy okazji obstawiania zakładów wzajemnych, powinniśmy zdecydować się na operatorów działających legalnie. W Polsce jest dość duży wybór pod względem platform do zakładów, dzięki czemu z jednej strony nie musimy się ograniczać, a z drugiej martwić o bezpieczeństwo naszych wygranych i depozytu. Legalni bukmacherzy często też konkurują ze sobą różnymi dodatkami, promocjami, programami partnerskimi i bonusami. Z niektórych z tych akcji możemy wyciągnąć naprawdę duże pieniądze, jeżeli się odpowiednio postaramy. Jakie bonusy wchodzą w grę?

Jak zdobyć bonusy bukmacherskie

Rodzaje bonusów są różne. Najbardziej podstawowym jest ten na "dzień dobry", jak na przykład STS bonus powitalny zobacz. Taki gratis dostajemy już za samo zarejestrowanie konta na platformie bukmachera. Innym rodzajem bonusu jest powiększenie pierwszego depozytu o konkretną kwotę lub procent od wpłacanej przez nas kwoty. W tej sytuacji możemy liczyć na od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset złotych premii. Jeżeli dopiero uczymy się, jak grać, u niektórych bukmacherów możemy skorzystać z kuponu bez ryzyka, gdzie w przypadku porażki operator zwróci nam obstawione pieniądze, a jeżeli jesteśmy już obeznani z zakładami i chcemy więcej, czekają na nas bonusy zależne od wyniku obstawionego i wygranego kuponu. Na tych też można zyskać najwięcej, bo często nawet ponad tysiąc złotych.

Po czym poznać dobrego bukmachera

Dobry operator to przede wszystkim ten, który działa legalnie, na podstawie odpowiedniego zezwolenia od Ministra Finansów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze depozyty i wygrane są bezpieczne i zostaną nam wypłacone na żądanie. To także ważna sprawa pod względem podatkowym - legalnie działający bukmacherzy w większości odprowadzają podatki za nas, dzięki czemu nie musimy się już o to martwić, ani obawiać kontroli ze strony Urzędu Skarbowego.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO