Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Uzdrowisko w powiecie buskim — jakie jest najczęściej odwiedzane tanie, prywatne sanatorium?

wtorek, 23 kwietnia 2024 09:02 / Autor: Paweł Michalec
Uzdrowisko w powiecie buskim — jakie jest najczęściej odwiedzane tanie, prywatne sanatorium?
Uzdrowisko w powiecie buskim — jakie jest najczęściej odwiedzane tanie, prywatne sanatorium?
Paweł Michalec
Paweł Michalec

Uzdrowisko Solec-Zdrój M. Cz. Sztuk sp.j. kusi swoją wyjątkowością i troską o zdrowie swoich gości. To niezwykłe miejsce, położone w malowniczym powiecie Buskim, stanowi oazę spokoju, wytchnienia i regeneracji. Wśród licznych sanatoriów i uzdrowisk, to właśnie Uzdrowisko Solec-Zdrój wyróżnia się niezrównanym urokiem oraz bogatą ofertą leczniczą. Dzięki oferowanej najlepszej leczniczej wodzie siarczkowej od pokoleń przyciąga w swoje progi gości z całego kraju. Przyjrzyjmy się bliżej temu miejscu, które zasłużenie zdobyło miano najczęściej odwiedzanego, a zarazem przystępnego cenowo, prywatnego sanatorium w regionie.

Z czego słynie uzdrowisko? Bogactwo leczniczych wód!

Najcenniejszym bogactwem naturalnym Uzdrowiska Solec-Zdrój są lecznicze wody siarczkowe. Są to solanki siarczkowe, zawierające jony siarczkowe i wielosiarczkowe, a ponadto jony chlorkowe, bromkowe, jodkowe, borowe oraz wiele innych pierwiastków, jak wapń, magnez, żelazo, potas, sód. Jak wykazały badania nasza woda siarczkowa czerpana z „Szybu Soleckiego” z głębokości 175mma idealne parametry w źródle klasyfikujące się na poziomie 137 mg H2S/dm3 co sprawia, iż nie podlega rozcieńczaniu. Badania udowadniają iż dzięki właściwością leczniczym woda siarczkowa jest najlepszym lekarstwem na schorzenia reumatologiczne, dermatologiczne oraz wszelkiego rodzaju zmiany zwyrodnieniowe.

Nie można również pominąć faktu, że Uzdrowisko Solec-Zdrój M.Cz.Sztuksp.j. to jedyny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego w Solcu-Zdroju, co świadczy o jego wyjątkowym statusie i wysokim standardzie świadczonych usług.

Oaza spokoju i regeneracji: Solec-Zdrój to miejsce do odpoczynku

Dla tych, którzy cenią sobie nie tylko korzyści lecznicze, ale także możliwość relaksu i regeneracji w spokojnym i przyjaznym otoczeniu, to uzdrowisko stanowi idealne miejsce. Tutaj każdy znajdzie czas dla siebie, aby odnowić siły i odzyskać wewnętrzną równowagę. Uzdrowisko Solec-Zdrój to także komfortowe warunki zakwaterowania oraz bogata infrastruktura rekreacyjna. Goście mogą korzystać z nowoczesnych pokoi wyposażonych we wszelkie udogodnienia, a także skorzystać z kawiarni, parków czy wieczorków tanecznych, które sprzyjają relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.

Profesjonalizm i troska - personel to skarb dobrego uzdrowiska!

Personel medyczny Uzdrowiska Solec-Zdrój to nie tylko grupa wykwalifikowanych specjalistów, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i zaangażowania w pomoc innym. Ich praca nie kończy się na udzielaniu fachowych porad czy wykonywaniu zabiegów, ale sięga głębiej, do relacji opartej na zaufaniu i empatii. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a ich doświadczenie oraz wiedza są wykorzystywane w celu zapewnienia kompleksowej opieki na najwyższym poziomie. Ważnym elementem pracy personelu medycznego jest również edukacja pacjentów. Fizjoterapeuci nie tylko leczą dolegliwości, ale także uczą swoich podopiecznych jak dbać o swoje zdrowie, jak unikać kontuzji czy jak utrzymać efekty terapii po zakończeniu pobytu. Dzięki temu pacjenci wychodzą z Uzdrowiska Solec-Zdrój nie tylko zdrowsi, ale także lepiej wyposażeni w wiedzę na temat swojego stanu zdrowia oraz sposobów jego utrzymania.

Cena i dostępność - zdrowie na wyciągnięcie ręki

Uzdrowisko Solec-Zdrój M.Cz.Sztuksp.j. nie tylko oferuje niezrównane korzyści zdrowotne i relaksacyjne, ale także dba o dostępność swoich usług dla szerokiego spektrum osób. Warto zaznaczyć, że mimo wysokiej jakości świadczonych usług, ceny pozostają konkurencyjne w porównaniu z innymi uzdrowiskami o podobnym standardzie. Istnieją również różnorodne opcje zakwaterowania i pakietów zabiegowych, które pozwalają dostosować pobyt do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego kuracjusza

Podsumowanie - wybór optymalny dla zdrowia i portfela

Uzdrowisko Solec-Zdrój M. Cz. Sztuk sp.j. stanowi niekwestionowaną oazę zdrowia w powiecie Buskim. Dzięki najlepszej leczniczej wodzie siarczkowej jaką Uzdrowisko od pokoleń oferuje swoim Klientom , co roku zwiększa się grono zadowolonych osób które poprawiły swoje zdrowie w naszym kompleksie Uzdrowiska. Dzięki swojej długiej historii, bogatej ofercie leczniczej, opierającej się na profesjonalnemu personelowi oraz przystępnym cenom, zyskało zaufanie i uznanie wielu gości. To miejsce, gdzie troska o zdrowie idzie w parze z komfortem i relaksem, tworząc niezapomnianą atmosferę, sprzyjającą regeneracji i odnowie.

Uzdrowisko oferuje:

  • Pobyty NFZ
  • Pobyty komercyjne

Dysponuje:

  • 7 obiektami hotelowymi, znajdującymi się na terenie 17hprywatnego parku
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO