Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Zgrzewarka do tacek, niezbędna w cateringu MATERIAŁ PARTNERA

wtorek, 20 października 2020 10:36 / Autor: Radio eM
Zgrzewarka do tacek, niezbędna w cateringu MATERIAŁ PARTNERA
Zgrzewarka do tacek, niezbędna w cateringu MATERIAŁ PARTNERA
Radio eM
Radio eM

Catering rozwija się coraz prężniej. Mnóstwo firm zamawia jedzenie na wynos podczas organizowania spotkań czy konferencji. Nie brakuje też zamówień do prywatnych mieszkań i ta forma dostarczania żywności znajduje coraz więcej zwolenników.

Catering niejedno ma imię

Obok tradycyjnego dowozu zamówionych dań działa też catering dietetyczny. Dieta pudełkowa jest niezwykle cenna  z kilku względów. Przede wszystkim posiłki są przygotowywane w konsultacji z dietetykami. Każde zamówienie to inna historia, inny człowiek, do którego podchodzi się indywidualnie.

Oczywiście trzeba być bardzo ostrożnym, decydując się na tego typu usługę. Dlaczego? Coraz więcej firm gastronomicznych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oczekujących smacznego i szybkiego posiłku. Czasami jakość usług schodzi na dalszy plan, ponieważ firma obsługuje zbyt dużą ilość klientów. Co więcej, nie zatrudnia dietetyka, który monitorowałby proces przygotowania posiłków i postępy osoby zamawiającej dietę.

Druga istotna kwestia - pakowanie produktów

Oprócz wyselekcjonowanych produktów żywnościowych liczy się także estetyka ich podania. Dobra firma bezpiecznie i elegancko zapakuje posiłki, używając do tego odpowiednich materiałów, takich jak pudełka styropianowe, które są  szczelnie zamykane. Oprócz tego czasami niezwykle istotne jest to, aby konkretną potrawę zapakować próżniowo. Czynność tę wykonuje się na pewno za pomocą zgrzewarek zwanych opcjonalnie pakowarkami. 

Jak działają zgrzewarki, co warto o nich wiedzieć?

Zgrzewarki do pakowania żywności służą przede wszystkim do jej bezpiecznego przewiezienia w inne miejsce. Dzięki szczelnie zaklejonej wokół pudełka folii produkty są hermetycznie zamknięte i zachowują swoją świeżość na długo. Zgrzewarki do tacek zamkną w estetycznie wykonanym pudełku nie tylko produkty sypkie i stałe, ale też i płynne. 

Rynek z takim sprzętem jest duży i dlatego trzeba wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę. Zgrzewarki do tacek różnią się od siebie zewnętrznie nieznacznie - najczęściej gabarytami i ilością włączników, pokręteł itd. Natomiast zaglądając w specyfikację techniczną produktu, można zauważyć, jak różne mają funkcje.

GastroProdukt - odpowiedź firmy na zapotrzebowanie branży cateringowej

Gastroprodukt wypuszcza na rynek wiele ciekawych produktów przydatnych w gastronomii. Wśród  nich są m.in. zgrzewarki do tacek, które na pewno przydadzą się w sytuacji konieczności przewiezienia obiadów, mięs, ryb, produktów mlecznych, a także warzyw i owoców.

Warto przyjrzeć się kilku z nich, które prezentują się niezwykle ciekawie, zarówno pod względem designu, jak i specyfikacji: gastroprodukt.pl.

Produkt firmy GastoProdukt Professional GP 240  zaopatrzony jest w płytę do zgrzewania pokrytą teflonem i posiada płynną regulację zgrzewania. Konstrukcja urządzenia jest stalowa, a mechanizm sprężynowy ułatwia otwarcie. Oprócz tego zawiera elektroniczny sterownik i diody LED i rolkowy system podawania folii. Moc tego   urządzenia to 1,5 kW.

Kolejny produkt firmy  to ręczna pakowarka foliowa HW450, która odznacza się ciekawym, płaskim wyglądem. Urządzenie to wyposażone jest w osłoniętą termiczną listwę, odcinającą pokrytą teflonem. Element grzejny wyposażony w termostat zapewnia możliwość regulacji i automatyczne utrzymanie temperatury. Za pomocą tego sprzętu zgrzejesz takie materiały jak Folia PE, PVC do owijania. 

Jeśli chcesz otworzyć firmę cateringową, zaopatrz się w profesjonalną zgrzewarkę do folii. Jeśli Twoje produkty będą pakowane  estetycznie i bezpiecznie, to także ich smak zachowa się na dłużej. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO