Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Baby Jogger - przegląd wózków na każdy teren MATERIAŁ PARTNERA

czwartek, 08 października 2020 12:39 / Autor: Radio eM
Baby Jogger - przegląd wózków na każdy teren MATERIAŁ PARTNERA
Baby Jogger - przegląd wózków na każdy teren MATERIAŁ PARTNERA
Radio eM
Radio eM

Dobry wózek sprawdza się nie tylko na równym, miejskim chodniku, ale także poza nim.  Osoby mieszkające w pobliżu terenów leśnych lub cieszące się wiejskimi urokami, powinny zdecydować się na zakup modelu, który umożliwi spacer w komfortowych warunkach. Takimi właśnie wózkami są spacerówki marki Baby Jogger.

Na jakie cechy zwracać uwagę szukając wózka na każdy teren?

Nie od dziś wiadomo, że zakup wózka powinien być dogłębnie przemyślaną decyzją. Wybrany model powinien pasować do stylu życia oraz otaczających warunków. Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka na każdy teren?

Najważniejszym elementem wózka są jego koła. W przypadku modeli radzących sobie w każdych warunkach powinny być one duże, aby łatwiej pokonywać wymagającą drogę. Najlepszym wyborem będą koła gumowe z bieżnikiem.  Dość istotną funkcją jest blokada kół przednich – spacer po piaszczystym terenie bez niej byłby niemożliwy.

Kolejnym punktem, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę jest waga wózka. Im jest mniejsza, tym łatwiej się go prowadzi a spacer, podczas którego nie używa się siły jest zdecydowanie przyjemniejszy.

Wózek powinien być przede wszystkim wygodny dla dziecka, dlatego jego siedzisko powinno być regulowane i obszerne. Regulacja oparcia pozwala na dopasowanie wózka do potrzeb dziecka. Szerokie siedzisko z pewnością będzie docenione przez rodzica w okresie zimy, kiedy dziecko będzie miało na sobie dodatkową warstwę odzieży. Nie bez znaczenia jest również system umożliwiający szybkie i proste składanie wózka.

Wśród wózków, które poradzą sobie w każdych warunkach należy wyróżnić następujące modele:

City Mini GT2

Baby Jogger City Mini GT2 wyróżnia się dużymi terenowymi kołami, które są w pełni amortyzowane w efekcie czego, każdy spacer jest przyjemny. Wózek jest zwinny i dynamiczny, a wszelkie przeszkody znajdujące się na drodze nie stanowią dla niego najmniejszego problemu. Dziecko ma zapewniony odpowiedni komfort dzięki regulowanemu podnóżkowi oraz oparciu, które można rozłożyć do pozycji leżącej. Samo siedzisko jest obszerne, gdyż pomieści nawet 4-latka. City Mini GT2 został wyposażony w hamulec ręczny, a dzięki regulacji wysokości rączki można go łatwo dostosować do wzrostu rodzica.

Baby Jogger City Elite 2

Ten trzykołowiec gwarantuje bezpieczeństwo wraz z możliwością wydłużenia okresu przewożenia dziecka - aż do osiągnięcia wagi 22 kg, czyli mniej więcej 4 roku życia. Obszerne siedzisko rozkłada się do pozycji leżącej, a regulowany podnóżek i obszerna budka zapewniają komfortowe warunki podczas każdego spaceru. Wózek został wyposażony w terenowe, pompowane koła, które w razie potrzeby można odpiąć. Przednie koło jest amortyzowane i posiada możliwość blokady do jazdy na wprost. City Elite 2 może towarzyszyć rodzicom podczas biegania, gdyż został wyposażony w hamulec ręczny pozwalający na szybką kontrolę jazdy. Podobnie jak poprzednik również posiada unikalny system składania, który pozwala na złożenie wózka poprzez pociągnięcie paska znajdującego się na siedzisku.

City Mini 2

Baby Jogger City Mini 2 jest wózkiem trzykołowym, który charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, kompaktowymi rozmiarami oraz maksymalnym komfortem podróży. Wyposażony został w system składania, który pozwala na złożenie wózka szybko i sprawnie, poprzez pociągnięcie paska jednym ruchem ręki. Automatyczna blokada pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie wózka. Regulowany podnóżek i wielopozycyjne regulowane oparcie siedziska zapewniają dziecku wsparcie i wygodę podczas spacerów. Z City Mini 2 można korzystać już od pierwszych dni życia dziecka, a wszystko za sprawą dedykowanej gondoli.

Baby Jogger Summit X3

Summit X3 łączy zalety wózka biegowego do zadań specjalnych i wygodnej spacerówki. Doskonale sprawdzi się podczas spacerów w mieście, jak i w trudniejszym terenie. Amortyzowane, pompowane koła z bieżnikami są odpowiedzialne za przyjemną jazdę, a przednie skrętne koło umożliwia wygodne wymijanie przeszkód. Wentylowane siedzisko i budka z wywietrznikami zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza.

Baby Jogger specjalizuje się w tworzeniu wózków wygodnych dla dzieci, ale także praktycznych dla rodziców. Modele przeznaczone do jazdy w każdym terenie posiadają ciekawą, sportową sylwetkę, która wciąż budzi zainteresowanie przechodniów. Nie bez znaczenia dla producenta jest maksymalne bezpieczeństwo dziecka, dlatego też wszystkie produkty zostały wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO