Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

D. Dujszebajew: Chcemy zakończyć ten ciężki miesiąc w dobrych humorach

poniedziałek, 04 marca 2024 11:58 / Autor: Maciej Piętka
D. Dujszebajew: Chcemy zakończyć ten ciężki miesiąc w dobrych humorach
D. Dujszebajew: Chcemy zakończyć ten ciężki miesiąc w dobrych humorach
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Industria Kielce wyrusza do Danii na mecz Ligi Mistrzów z Aalborgiem. Mimo, że sytuacja w grupie jest już praktycznie wyjaśniona, to podopieczni Talanta Dujszebajewa zapewniają, że w środowym meczu liczą na zwycięstwo.

Kielczanie zmierzą się z wymagającym przeciwnikiem o czym świadczyć może zarówno jego pozycja w tabeli, ale i ostatni mecz obu ekip. Duńczycy wygrali go 34:31.

– Na pewno będziemy chcieli się zrewanżować, bo w pierwszym starciu mogliśmy ich lekko zlekceważyć. Ostatni miesiąc był dla nas bardzo ciężki. Przydarzyło się sporo kontuzji, przegraliśmy także ważny mecz z PSG. Mimo wszystko chcemy zakończyć ten okres w dobrych humorach i wygrać – mówi Daniel Dujszebajew, zawodnik Industrii.

Z racji na ogromną liczbę kontuzji, środowe starcie będzie również okazją na sprawdzenie kilku zawodników na nowych pozycjach, na tle mocnego rywala.

– Kto by pomyślał jeszcze kilka miesięcy temu, że Michał Olejniczak będzie tak dobrym obrońcą (śmiech). Od wielu lat współpracujemy razem stąd to dobre zrozumienie pomiędzy nami – dodaje Dujszebajew.

Mecz Industrii z Aalborgiem odbędzie się już w tę środę (6 marca). Początek starcia o godzinie 20:45.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO