Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Marcin Stępniewski: W poniedziałek zobaczymy się w „Nowych Kielcach”

piątek, 19 kwietnia 2024 12:40 / Autor: Michał Kita
Marcin Stępniewski: W poniedziałek zobaczymy się w „Nowych Kielcach”
Marcin Stępniewski: W poniedziałek zobaczymy się w „Nowych Kielcach”
Michał Kita
Michał Kita

Marcin Stępniewski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Kielc podsumował swoją kampanię wyborczą w drugiej turze wyborów samorządowych. Podczas piątkowej (19 kwietnia) konferencji prasowej na kieleckiej Karczówce, zachęcał do udziału w niedzielnym głosowaniu, a także podziękował wszystkim za wsparcie jego kampanii.

– Dziękuję przede wszystkim kielczanom, za każdy uśmiech, opowiedzianą historię, propozycję. Za każdy uścisk i dobre słowo, bo tych w tej kampanii pojawiło się naprawdę bardzo dużo – stwierdził.

Marcin Stępniewski podkreślił, że program, jaki przedstawiał w ostatnich tygodniach, zawiera kompleksowy plan na rozwój Kielc.

– Przedstawiliśmy szereg propozycji programowych dotyczących rozwoju, finansów, edukacji, wypoczynku, a także parkingów i każdego elementu funkcjonowania samorządu. W trakcie kampanii przedstawiliśmy kompleksowy program na miasto – dodaje.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości zapowiadał, że będzie prezydentem niezależnym dbającym o interesy mieszkańców ponad politycznymi podziałami.

Druga tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia. O fotel prezydenta Kielc Marcin Stępniewski walczy z Agatą Wojdą z Koalicji Obywatelskiej.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO