Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

[FOTO] Od nowa Festiwal po raz drugi rozbujał Kielce

wtorek, 15 sierpnia 2023 22:46 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Od nowa Festiwal po raz drugi rozbujał Kielce
[FOTO] Od nowa Festiwal po raz drugi rozbujał Kielce
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

15 sierpnia Od Nowa Festiwal przyciągnął na kielecką Kadzielnie tłumy fanów dobrej muzyki. Wystąpili Sorry Boys, Mrozu, Ralph Kamiński oraz Krzysztof Zalewski.

Od nowa Festiwal to jedno z największych artystycznych wydarzeń w naszym mieście podczas trwających wakacji. Potwierdza to licznie zgromadzona publiczność, która fantastycznie się bawiła. 

– Super doświadczenie cieszę się, ze zdecydowałem się przyjść. Sorry Boys przyjemne zaskoczenie, wyczuwalna dobra energia. Mrozu zdecydowanie dla mnie najlepszy, świetnie się bawiłem. Następnie choreografia na koncercie Ralpha na duży plus, bardzo dopracowana. A występ Zalewskiego… to idealne zakończenie tego wieczoru – opowiada Kacper.

– Myślę, że to nie przypadek, że Mrozu w tym roku dostał pięć „Fryderyków”, bo rozruszał całe Kielce. Nie ukrywam, że przed rokiem przyszłam na Krzysztofa Zaleskiego i było mi bardzo smutno, że jego występ został odwołany. W tym roku dostałam, czego pragnęłam. Uwielbiam Krzysia – opowiada Maja.

Wydarzenie po raz pierwszy odbyło się w Kielcach przed rokiem. Na kieleckiej scenie wystąpili wtedy Smolik/Kev Fox, Kaśka Sochacka, Ralph Kamiński oraz Mrozu. 

Zobacz zdjęcia publiczności.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO