Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Wraca „Cały Ten Sport”. Korona i Industria Kielce oszukają przeznaczenie?

poniedziałek, 23 stycznia 2023 12:43 / Autor: Damian Wysocki
Wraca „Cały Ten Sport”. Korona i Industria Kielce oszukają przeznaczenie?
Wraca „Cały Ten Sport”. Korona i Industria Kielce oszukają przeznaczenie?
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Po krótkiej przerwie zimowej na naszą antenę wraca magazyn „Cały Ten Sport”. Wszystkich fanów kieleckiego sportu zapraszamy przed radioodbiorniki kilka minut po godzinie 20. Program będzie można odsłuchać również w serwisie streamingowym Spotify.

Mimo przerwy w rozgrywkach, w ostatnich tygodniach działo się bardzo dużo w kieleckim sporcie.

W pierwszej części naszego programu zajmiemy się Koroną Kielce. Podsumujemy sparingi oraz dotychczasowe ruchy transferowe. Czy wystarczy do utrzymania?

W drugiej przyjrzymy się obecnej sytuacji Industrii Kielce. Czy klub przetrwa na wysokim poziomie? Co może stać się w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach?

Na koniec podsumujemy handballowy mundial w wykonaniu reprezentacji Polski. Powiemy również kilka słów o zbliżającym się wielkimi krokami bilardowym czempionacie.

Zapraszamy przed radioodbiorniki kilka minut po godzinie 20. 107,9 FM oraz 91,8 FM (Ponidzie) oraz emkielce.pl. Naszymi gośćmi będą Maciej Urban i Michał Gajos z portalu CKsport.pl. 

We wtorek audycja zostanie udostępniona w serwisie stramingowym Spotify. Będzie można odsłuchać ją W TYM MIEJSCU. Archiwalne odcinki znajdują się TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO