Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Polska – Dania 2:0. Wyniki trzeciej kolejki Ligi Mistrzów

czwartek, 29 września 2022 22:31 / Autor: Damian Wysocki
Polska – Dania 2:0. Wyniki trzeciej kolejki Ligi Mistrzów
Polska – Dania 2:0. Wyniki trzeciej kolejki Ligi Mistrzów
Damian Wysocki
Damian Wysocki

FC Barcelona i Telekom Veszprem są jedynymi drużynami w Lidze Mistrzów z kompletem punktów po trzech kolejkach. W grupie B cztery zespoły mają na swoim koncie cztery punkty.

W tym gronie znajduje się Łomża Industria Kielce, która w sobotę pokonała na wyjeździe dotychczasowego lidera – Aalborg 30:28.

Bardzo dobrze na ubiegłotygodniową porażkę w Celje zareagował THW Kiel. Wicemistrz Niemiec, następny rywal podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, pokonał u siebie Pick Szeged 34:29. Dla najlepszej drużyny Węgier była to trzecia kolejna porażka.

Cztery „oczka” na swoim koncie ma również HBC Nantes, które rozbiło na swoim terenie Elverum 41:30. Nowy lider – FC Barcelona – ograł u siebie Celje 38:30.

W drugiej grupie z kompletem zwycięstw prowadzi Telekom Veszprem. Drugą wygraną zanotowała Orlen Wisła Płock, która ograła mistrza Danii – GOG 31:27.

Łomża Industria rozegra kolejny mecz w przyszły czwartek. Starcie z THW Kiel w Hali Legionów rozpocznie się o godz. 20.45 i będzie w całości transmitowane na naszej antenie. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO