Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Podgórski: Było sporo stykowych sytuacji, ale wszystko mieliśmy pod kontrolą

niedziela, 22 listopada 2020 08:10 / Autor: Damian Wysocki
fot. Grzegorz Ksel
Damian Wysocki

Jacek Podgórski został bohaterem Korony Kielce w wygranym spotkaniu w Bełchatowie (1:0). Pięć minut przed końcem wykorzystał rzut karny. – Cieszy bramka. Nieważne, kto strzela. Najważniejsze, że wygraliśmy i zrehabilitowaliśmy się po Stomilu – mówił Jacek Podgórski.

Była to druga „jedenastka” kieleckiego zespołu. W 56. minucie  stałego fragmentu gry nie wykorzystał Jacek Kiełb. Jego imiennik podszedł do futbolówki pół godziny później, chociaż nie był wyznaczony do strzelania.

– Nawet najwięksi popełniają błędy. Czułem się pewny, więc podszedłem. Myślę, że Jacek Kiełb będzie chciał w przyszłości wykonywać karne. To bardzo dobry piłkarz. Sam mogę od niego sporo się nauczyć, a jeszcze więcej młodzi zawodnicy – wyjaśniał Jacek Podgórski.

– Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Zawodnicy z Bełchatowa mocno walczyli, było sporo stykowych sytuacji. Myślę, że mieliśmy wszystko pod kontrolą. Rywale nie zagrozili naszej bramce. Sami mieliśmy kilka sytuacji. Trochę boli nas nieskuteczność – komentował spotkanie boczny pomocnik.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO