Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Od piątku można odbierać pakiety startowe na kielecki Bieg Niepodległości

czwartek, 09 listopada 2017 12:13 / Autor: Damian Wysocki
Od piątku można odbierać pakiety startowe na kielecki Bieg Niepodległości
Od piątku można odbierać pakiety startowe na kielecki Bieg Niepodległości
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Rekordowe 1250 osób stanie na starcie kolejnej edycji kieleckiego Biegu Niepodległości. W piątek otworzone zostanie biuro zawodów, w którym zapisani zawodnicy będą mogli odbierać swoje pakiety startowe.

Trasa poza drobnymi modyfikacjami będzie identyczna jak w roku ubiegłym. Jedyna zmiana dotyczy miejsca startu i mety, które zostaną zlokalizowane na placu przed muszlą koncertową w parku miejskim.

- Pakiety startowe będzie można odebrać w dwa dni. W piątek od 16.00 do 21.00 w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej oraz w niedzielę w tym samym miejscu od 7.30 do 9.30. Wszystkie nieodebrane pakiety będą przechodziły do tzw. „wolnego obiegu”. Osoby, które nie zdążyły się zapisać w terminie będą mogły to zrobić w dniu zawodów, oczywiście jeśli zostaną zwolnione miejsca - wyjaśnia Paweł Jańczyk prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Biegaczy „sieBIEGA”. 

W niedzielę odbędzie się również bieg na symbolicznym dystansie 1918 metrów. Jego trasa zostanie poprowadzona alejkami parkowymi. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim dla dzieci, młodzieży i osób dla których dłuższy dystans jest jeszcze zbyt duży.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO