Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Nieoczekiwany zwrot. Piwowarczyk ponownie zagra w Koronie Handball

czwartek, 22 października 2020 16:52 / Autor: Damian Wysocki
fot. Olga Pierzak
Damian Wysocki

Paulina Piwowarczyk wróciła do treningów z Koroną Handball. Jeśli uda się załatwić sprawy formalne, to 23-letnia obrotowa zagra już w sobotnim meczu z JKS-em San Jarosław.

Paulina Piwowarczyk rozstała się z Korona Handball po ostatnim sezonie. W przerwie letniej miała propozycję przenosin do hiszpańskiego CB Atlantico Pereda Santander. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a obrotowa zawiesiła karierę. Rozbrat z piłką ręczną nie trwał jednak zbyt długo. Popularna "Ufo" wznowiła treningi w poniedziałek.

– Paulina podjęła rękawice. W tym tygodniu rozpoczęła treningi z drużyną. Dobrze wygląda. W ostatnich tygodniach na pewno nie leżała, ale była cały czas aktywna. Rozmawialiśmy z Pauliną, ona również chciała wrócić. To będzie dla nas duże wzmocnienie, szczególnie w grze obronnej – wyjaśnia Paweł Tetelewski, trener kieleckiej drużyny.

Jeśli kielecki klub zdąży dopełnić wszystkich formalności ze zgłoszeniem Pauliny Piwowarczyk, to wystąpi ona w sobotnim meczu z JKS San Jarosław w hali przy ulicy Krakowskiej (godz. 16.30).

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO