Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Negocjacje na Twitterze? Servaas wyznacza nowe standardy

poniedziałek, 17 stycznia 2022 09:42 / Autor: Damian Wysocki
Negocjacje na Twitterze? Servaas wyznacza nowe standardy
Negocjacje na Twitterze? Servaas wyznacza nowe standardy
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Podczas Euro 2022 w świetnej formie są nie tylko polscy szczypiorniści. Na Twitterze bryluje Bertus Servaas. Po zwycięskim meczu z Białorusią, rozpoczął rozmowy kontraktowe z Arkadiuszem Morytą. – Po mistrzostwach może być dla nas za drogi – napisał sternik Łomży Vive.

Arkadiusz Moryto świetnie zaprezentował się w pierwszym spotkaniu z Austrią, w którym zdobył 12 bramek i otrzymał tytuł MVP.  W starciu z Białorusią dorzucił trzy trafienia, do tego cztery asysty. Jego obecny kontrakt z Łomża Vive obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

– Rozmawiałem z Arek o nowy kontrakt, bo po ME będzie już dla nas za drogi. Muszę porozmawiać jeszcze z Szymonem Sićką. Mam nadzieję, że chłopaki mnie jeszcze kochają – zagaił Bertus Servaas.

Do jego wypowiedzi błyskawicznie odniósł się Arkadiusz Moryto, z czego wywiązała się zabawna konwersacja.

AM: Spokojnie panie prezesie, dogadamy się.

BS: Jestem w dobrych humorze. Za to daje Ci cztery lata i jakieś 5 procent podwyżki. To będzie pierwszy kontrakt negocjowany na żywo. Tak, że tak… twój menager jest na urlopie.

AM: Trochę za mało. Muszę poczekać na swojego menadżera.  

BS: 5 procent to już krok.

AM: Niezbyt duży krok, ale zawsze krok.

BS: Arek, ale ty masz tym honor być nadal w naszej rodzinie. W niesamowitej drużynie jak Łomża Vive Kielce  i mieć cudownego prezesa jak ja.

AM: Myślę, że 60 procent i dwie strony będą zadowolone.

BS: Wtedy chyba bankrutuje. Teraz idę spać.

Kompromisu nie było, ale zapewne po turnieju panowie usiądą do rozmów w sprawie przedłużenia umowy. W przyszłym sezonie Arkadiusz Moryto będzie współdzielił prawe skrzydło z Francuzem Benoitem Kounkudem.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO