Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Miłosz Trojak opuszcza zgrupowanie. Oczekuje potomka!

środa, 24 stycznia 2024 10:44 / Autor: Michał Gajos
Miłosz Trojak opuszcza zgrupowanie. Oczekuje potomka!
Fot. Piotr Michalec
Miłosz Trojak opuszcza zgrupowanie. Oczekuje potomka!
Fot. Piotr Michalec
Michał Gajos
Michał Gajos

Kapitan Korony Kielce, Miłosz Trojak, podzieli los Xavier Dziekońskiego oraz Eryka Szymańskiego i opuści zgrupowanie w tureckiej Larze. Powód wyjazdu jest jednak zgoła odmienny.

Szef kieleckiej defensywy wraca do Polski i swojej małżonki, z którą spodziewają się dziecka. Potomek państwa Trojaków ma przyjść na świat w ciągu najbliższych dni, a nawet godzin.

– Termin mamy wyznaczony na 25 stycznia. Bardzo się cieszę, że trener mnie puścił, bo to moje pierwsze dziecko i wielkie przeżycie. Bardzo się stresuję, tak samo jak żona, ale mam nadzieję, że przyjadę i zdejmę z niej trochę tego stresu. Dziecko jest bardzo dobrym spuentowaniem fajnego życia, ale też dalszy rozwój jako człowieka, bo trzeba je wychować, a to trudne zadanie w dziejszych czasach – przyznał Miłosz Trojak.

Korona spędzi więc bez kapitana trzy dni na południu kontynentu. Kielczanie zakończą obóz 27 stycznia, a dzień wcześniej rozegrają dwa sparingi. Ich rywalami będą FK Kumovgrad i Czeskie Budziejowice.

Przypomnijmy, że przed Miłoszem Trojakiem zespół zmuszeni byli opuścić Xavier Dziekoński (uraz twarzoczaszki) i Eryk Szymański (kontuzja dwugłowego uda).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO