Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Kuzera: Zmiana Malarczyka była zaplanowana

wtorek, 31 października 2023 15:03 / Autor: Michał Gajos
Kuzera: Zmiana Malarczyka była zaplanowana
Kuzera: Zmiana Malarczyka była zaplanowana
Michał Gajos
Michał Gajos

– Najważniejsze, że jesteśmy w dalszej rundzie. W planie było 90 minut – powiedział po meczu II rundy Fortuna Pucharu Polski Kamil Kuzera. Jego zespół pokonał po dogrywce Legię II Warszawa 4:2.

Korona Kielce pokonała 4:2 Legię II Warszawa w meczu 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Żółto-Czerwoni awansowali dalej, ale mimo wszystko skomplikowali sobie to spotkanie, a także plan swojego trenera na te zawody.

Kamil Kuzera zabrał na wtorkowego starcie młodzieżowca Adama Chojeckiego, który ostatecznie nie zameldował się na plac gry z uwagi na niekorzystany wynik.

– Mam pomysł na tego chłopaka, chciałem dać mu szanse. Widzę, że robi postępy i ciężko pracuje. Niestety ten mecz się dziś tak potoczył, ale biorę go pod uwagę – ocenił Kamil Kuzera.

Poza finałem tej potyczki w postaci zwycięstwa cieszyć może też raport zdrowotny, ten nie uległ zmianą na niekorzyść.

– Z Piotrem Malarczykiem wszystko dobrze. To była zaplanowana zmiana. On i Miłosz Trojak mieli zagrać po 45 minut. Było kilka ostrych starać, ale na ten moment wszystko jest dobrze. Teraz musimy myśleć nad tym, co zrobić, aby jak najlepiej zregenerować się przed piątkiem – dodał.  

Teraz przed Koroną ligowy wyjazd do Gliwic. Na mecz 14. kolejki PKO Ekstraklasy.

Baner_Carex.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO