Kuzera: Dziś było widać zmęczenie po pucharze

piątek, 03 listopada 2023 20:31 / Autor: Michał Gajos

Korona Kielce zremisowała 0:0 z Piastem Gliwice w meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy. Piątkowe spotkanie było niezwykle zamknięte – ocenił Kamil Kuzera.

Kamil Kuzera, trener Korony: – Jeżeli spotykają się dwa zespoły, które przyłożyły się do solidności z tyłu, to trudno o wykreowanie sytuacji. Szczególnie w drugiej połowie coś się udało, ale przed przerwą mecz był zamknięty. Szanujemy remis, ważne to, że na zero z tyłu.

Chłopkami mocno pracowali. Dziś było widać zmęczenie po pucharze. 120 minut zostało w nogach. Mieliśmy kilka dobrych impulsów. Oceniam to na plus. Trzeba było utrzymać koncentrację na najwyższym i to zrobiliśmy.