Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Korona Kielce nadal będzie ubierana przez 4F. Nowa, trzyletnia umowa

środa, 21 lutego 2024 17:56 / Autor: Michał Gajos
Korona Kielce nadal będzie ubierana przez 4F. Nowa, trzyletnia umowa
Fot. Łukasz Czerwiak
Korona Kielce nadal będzie ubierana przez 4F. Nowa, trzyletnia umowa
Fot. Łukasz Czerwiak
Michał Gajos
Michał Gajos

Korona Kielce i firma 4F przedłużyły swoją współpracę. Złocisto-Krwiści będą ubierali się w produkty polskiej marki jeszcze przez trzy kolejne sezony.

Współpraca na linii Korona - 4F rozpoczęłą się w sezonie 21/22, a więc szczęśliwym dla kielczan, który to przyniósł powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po ponad trzech latach od parafowania pierwszej umowy obie strony zdecydowały się na przedłużenie partnerstwa. 

– Korona Kielce była pierwszym partnerskim klubem 4F w świecie piłki nożnej. Wspólnie świętowaliśmy awans do PKO BP Ekstraklasy i cieszymy się, że nasza współpraca będzie się rozwijać. Przez ostatnie sezony wiele udało się wspólnie osiągnąć: wprowadzić standard dedykowanych wzorów koszulek meczowych, które są produkowane w Polsce, replik dla Kibiców nieróżniących się jakością od strojów piłkarzy pierwszej drużyny, wyposażenia w kolekcję 4F Teamwear wszystkich drużyn, w tym akademii Korony, akcji z kibicami na stadionie czy okazji do spotkań z zawodnikami w sklepach 4F. Przedłużenie kontraktu jest dowodem świetnej współpracy po obu stronach – podkreśla Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

Piłkarze kieleckiego klubu będą ubierali się w stroje meczowe czy odzież treningową polskiej marki do czerwca 2027 roku. Przypomnijmy, że na sezon 2023/2024 marka 4F przygotowała trzy nowe komplety strojów meczowych, nawiązujące do wieloletnich tradycji Klubu i jubileuszu 50-lecia. Warto wspomnieć, że trzeci komplet jubileuszowy wykonany został według zwycięskiego projektu w ramach otwartego konkursu dla kibiców Polish Kit League.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO