Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Frączczak: Jest w nas duża złość i frustracja

środa, 01 grudnia 2021 01:37 / Autor: Damian Wysocki
Frączczak: Jest w nas duża złość i frustracja
Frączczak: Jest w nas duża złość i frustracja
Damian Wysocki
Damian Wysocki

– Kolejny raz oddaliśmy zwycięstwo w bardzo łatwy sposób – powiedział Adam Frączczak, napastnik Korony Kielce, po pucharowej porażce z Górnikiem Łęczna.

W spotkaniu 1/8 finału ekstraklasowicz wygrał na Suzuki Arenie 2:1. Po pierwszej części prowadzili jednak gospodarze. Po zmianie stron dali się jednak zdominować i stracili dwa gole.

– Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. W drugiej części nie wystrzegaliśmy się prostych błędów. Podobnie jak w spotkaniu z Puszczą. Przydarzyły się głupie błędy, proste faule przed naszym polem karnym. To wszystko napędzało Górnika. To ekstraklasowa drużyna i to wykorzystała – wyjaśniał Adam Frączczak.

– Ta porażka to niedosyt dla kibiców, ale też dla nas. Chcieliśmy zmazać naszą kompromitację w Niepołomicach. Jest w nas duża złość i frustracja. Kolejny raz oddaliśmy zwycięstwo w bardzo łatwy sposób. W ostatnich spotkaniach popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów – uzupełniał doświadczony napastnik.

Adam Frączczak zakończył swój udział w meczu w 78. minucie, kiedy doznał urazu. 34-latek wrócił do gry kilka dni temu po dwumiesięcznej pauzie spowodowanej urazem mięśnia czworogłowego.

– To nie odnowienie kontuzji. Nie grałem przez długi okres, a po powrocie rozegrałem cztery mecze w dziesięć dni. Nie było też czasu na treningi. To dużo. Odczułem lekki ból mięśniowy. To raczej nic groźnego – wyjaśniał Adam Frączczak.

Korona rozegra kolejny mecz w niedzielę. W 20. kolejce Fortuna I Ligi jej rywalem na wyjeździe będzie GKS Jastrzębie.

fot. Mateusz Kaleta (CKsport.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO