Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Deaconu nominowany do nagrody „Piłkarza Miesiąca”

czwartek, 02 listopada 2023 09:19 / Autor: Michał Gajos
Deaconu nominowany do nagrody „Piłkarza Miesiąca”
Fot. Aleksandra Sternak
Deaconu nominowany do nagrody „Piłkarza Miesiąca”
Fot. Aleksandra Sternak
Michał Gajos
Michał Gajos

Trzy bramki w dwóch meczach i niebagatelny wpływ na dorobek punktowy Korony Kielce. To był udany październik w wykonaniu Ronaldo Deaconu w brawach Korony Kielce.

Piłkarz Korony Kielce, Ronaldo Deaconu, został nominowany do nagrody dla najlepszego zawodnika PKO Ekstraklasa za miesiąc październik. To wypadkowa dwóch świetnie wykorzystanych szans w ostatnich meczach w roli zmiennika. Rumuński pomocnik wchodził z ławki rezerwowych podczas konfrontacji z Radomiakiem Radom oraz Puszczą Niepołomice, notując prawdziwe „wejścia smoka”.

26-latek najpierw przesądził o cennym remisie kielczan w wyjazdowej potyczce z odwiecznym rywalem Złocisto-Krwistych, trafiając do siatki kilkanaście sekund po pojawieniu się na boisku, a następnie ustrzelił dublet przeciwko beniaminkowi, stabilizując puls zespołu po szalonych minutach tej konfrontacji.   

Playmaker Koroniarzy będzie rywalizował o miano MVP października z Adrielem Ba Louą (Lech Poznań), Erikiem Exposito (Śląsk Wrocław), Mikael Ishakiem (Lech Poznań), Daisuke Yokotą (Górnik Zabrze), Kristofferem Velde ( Lech Poznań), Kamilem Grosickim (Pogoń Szczecin), Bartłomiejem Wdowikiem (Jagiellonia Białystok), Peterem Schwarzem (Śląsk Wrocław) oraz Edim Semedo (Radomiak Radom).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO