Dmitrij Wierchowcow, który kilka dni temu za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Koroną Kielce znalazł nowy klub. Środkowy obrońca wrócił do swojego kraju i podpisał roczny kontrakt z Niemanem Grodno. 30- letni obrońca zastrzegł sobie prawo odejścia z drużyny już latem.
Nieman w poprzednim sezonie zajął 14. miejsce w białoruskiej ekstraklasie, która gra systemem wiosna-jesień.
Wierchowcow do Kielc trafił na początku 2016 roku. 30 - latek w barwach Korony rozegrał 12 spotkań w ekstraklasie, w których strzelił jedną bramkę.