Bramkarz Vive Tauronu Kielce - Sławomir Szmal jesienią poprzedniego roku zawiesił swoje występy w reprezentacji Polski. Na razie nic nie wskazuje na to, że zmieni on swoją decyzję. „Kasa” od najbliższego, majowego zgrupowania będzie pomagał Patrykowi Romblowi w prowadzeniu kadry B.
„Biało-czerwoni” konsultacje szkoleniową rozpoczną 30 kwietnia w Płocku. Polacy w następnych dniach przeniosą się do Budapesztu, gdzie rozegrają dwumecz z reprezentacją Węgier.
W kadrze powołanej przez Patryka Rombla znalazł się obrotowy Vive Tauronu Kielce - Patryk Walczak.