Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Szkolenia dla liderów

czwartek, 26 kwietnia 2018 14:43 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Niedługo rozpocznie się kolejna edycja programu „Liderzy dla młodzieży”. Jest to innowacyjny kurs dla osób, które na różnych polach pracują z ludźmi młodymi. Poszukiwani są kandydaci z potencjałem przywódczym i pomysłami na zmianę sytuacji świętokrzyskiej młodzieży na lepsze. Szkolenia przeprowadzone będą przy współpracy cenionej warszawskiej Szkoły Liderów.

- Nasz program z jednej strony jest realizacją polityki młodzieżowej województwa świętokrzyskiego. Z drugiej strony odpowiada na to, co wynika z naszych obserwacji i badań, że w takich regionach, czyli niemetropolitalnych, ważne jest działanie na rzecz tego, by ludzie chcieli tu powracać i pozostawać tutaj. Tutaj ważne są trzy rzeczy: możliwość budowania relacji, możliwość rozwoju, możliwość wywierania wpływu i wniesienia wkładu w swoje środowisko. Myślę, że nasz program na to odpowiada - mówi Katarzyna Czajka-Chełmińska, szefowa Szkoły Liderów.

Rekrutacja rusza w przyszły poniedziałek. Program szkoleń realizuje Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z funduszy samorządu wojewódzkiego.

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO