Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Marszałek przedstawił nowego prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój

wtorek, 07 listopada 2023 07:22 / Autor: Michał Łosiak
Marszałek przedstawił nowego prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój
Fot. Uzdrowisko Busko-Zdrój
Marszałek przedstawił nowego prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój
Fot. Uzdrowisko Busko-Zdrój
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego, wręczył Stanisławowi Grzesiakowi nominację na stanowisko prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój. Przypomnijmy, że decyzja w sprawie jego powołania zapadła podczas zebrania Rady Nadzorczej.

Stanisław Grzesiak  jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował między innymi w Odlewni Żeliwa i Emalierni „Kamienna” w Skarżysku-Kamiennej, w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, w Zakładach MESKO; był także wiceprezydentem miasta Skarżyska-Kamiennej. Od 2019 roku związany z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój, zasiadał w radzie nadzorczej spółki, pełnił obowiązki prezesa oraz członka zarządu wraz z  Magdaleną Konieczną-Różycką.

– Śledząc sprawozdania trafiające do Departamentu Nadzoru Właścicielskiego, mam pozytywne spostrzeżenia, że sytuacja spółki stabilizuje się, idąc w dobrą stronę. Doceniając dotychczasowy wysiłek tego zarządu, podjęte zostały decyzje o takiej zmianie kadrowej – podkreślał Andrzej Bętkowski. Zarząd „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. pozostaje nadal dwuosobowy, a od 1 listopada w jego skład wchodzą Stanisław Grzesiak oraz Magdalena Konieczna-Różycka, członek zarządu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO