Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Kilkudziesięciu wystawców na targach pracy w Starachowicach

wtorek, 04 kwietnia 2023 09:38 / Autor: Aleksandra Rękas
Kilkudziesięciu wystawców na targach pracy w Starachowicach
Regionalne Targi Pracy w Starachowicach
Kilkudziesięciu wystawców na targach pracy w Starachowicach
Regionalne Targi Pracy w Starachowicach
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Szukasz pracy? A może jesteś pracodawcą, który chce znaleźć pracownika? W obu przypadkach warto odwiedzić Regionalne Targi Pracy, które odbędą się dziś (czwartego kwietnia) w Starachowicach.

Swój udział w targach zapowiedziało już 35 pracodawców, którzy udostępnią ponad pięćset ofert pracy.

- Oprócz przedsiębiorców, poszukujących kandydatów do pracy w branży usługowej, handlowej, transportowej, a także produkcji przemysłowej i energetyki odnawialnej. Obecni będą również przedstawiciele wojska, prezentujący atrakcyjną ofertę kierowaną zwłaszcza do młodych ludzi, zainteresowanych pracą w służbach mundurowych – mówi Aleksandra Marcinkowska, dyrektor Wojewódzkiego Urząd Pracy w Kielcach.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Świętokrzyskie dla Ukrainy". Ciekawe propozycje znajdą tam jednak nie tylko cudzoziemcy, lecz także wszyscy zainteresowani mieszkańcy miasta i regionu. Oprócz ofert pracy, dostępne będą również propozycje szkoleń i kursów zawodowych w zawodach dających szanse na rozwój kariery.  Nie zabraknie bezpłatnych porad doradców zawodowych i psychologów. Zostaną zorganizowane również warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, czy… diagnozowania własnych talentów.

Organizatorem targów  jest Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, a partnerami - Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach. Wydarzenie zacznie się o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach, ul. Szkolna 10.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO