Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Kalendarz policyjny wsparciem dla seniorów i nie tylko

poniedziałek, 09 grudnia 2019 11:27 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Policjanci z Włoszczowy stworzyli kalendarz profilaktyczny dedykowany seniorom. Na jego kartach prezentowani są dzielnicowi, kontakt do nich oraz inne przydatne informacje. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zasili konto fundacji "Jesteśmy Blisko".

– Kalendarz został stworzony w szczytnym celu, jakim jest pomoc najbardziej potrzebującym. Na jego kartach można zobaczyć pracę policjantów, każdej komórki organizacyjnej Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Zawiera on również wizerunki dzielnicowych naszej komendy, wraz rejonami pracy i kontaktem do nich. Te informacje zapewne pomogą osobą starszym, które mają ograniczony dostęp do Internetu – informuje sierż. szt. Monika Jałocha, oficer prasowy włoszczowskiej komendy.

– Kalendarz można nabyć na licytacji na Facebooku na stronie "Licytuj, pomagaj, wspieraj podopiecznych Fundacji "Jesteśmy Blisko. Sporo egzemplarzy zostało już wylicytowanych i dzięki nim pojawił się uśmiech na twarzach chorych dzieci. Cały czas można je jeszcze nabywać, do czego oczywiście zachęcamy – uzupełnia oficer prasowy.

Kalendarze są dystrybuowane dwiema drogami: poprzez licytację i bezpośrednio do seniorów w ramach akcji profilaktycznej. Jest to kolejne działanie włoszczowskich policjantów mające na celu pomoc potrzebującym.  W ubiegłym roku funkcjonariusze wraz z fundacją "Jesteśmy Blisko" nagrali spot zachęcający do rejestracji w bazie dawców szpiku.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO