Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Skubas zapowiada nowy album

poniedziałek, 29 stycznia 2024 10:59 / Autor: Michał Sierlecki
Skubas zapowiada nowy album
Skubas zapowiada nowy album
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Skubas kazał trochę czekać słuchaczom na kolejną odsłonę jego nadchodzącego albumu. Ci, którzy wykazali się cierpliwością nie będą jednak zawiedzeni. Otrzymujemy od artysty nowy utwór o tytule „W ogień”, a także możliwość zamówienia płyty o takim samym tytule w preorderze.

Poznaliśmy tytuł najnowszego albumu Skubasa. „W ogień”, bo taką nosi nazwę, będzie czwartym długogrającym wydawnictwem artysty, którego zawartość promowały do tej pory single „Zaraz się zacznie” z Kwiatem Jabłoni, „Co i tak nadejdzie” z Dawidem Tyszkowskim oraz „Rdza” z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego. Do tego grona dołączył właśnie kolejny utwór, który jeszcze bardziej rozpala wyobraźnię przed premierą nowego materiału.

Sam Skubas tak opowiada o wspomnianym utworze: „W ogień” to prosta piosenka o wielkiej miłości. O tym, że można ją bardzo łatwo stracić, zaniedbać, ale jeśli zdamy sobie sprawę, że ją tracimy, to jesteśmy w stanie skakać w ogień. I chodzi tu jak najbardziej o miłość relacyjną, do drugiej osoby, wbrew trochę nurtom terapeutycznym, gdzie najważniejszą miłością jest miłość do samego siebie. Prawdziwa miłość jest jak trawa. Potrafi czasem tylko schować się pod warstwą śniegu.

Ponadto do singla powstał bardzo klimatyczny wideoklip, za którego odpowiada ekipa Paper Pictures na czele z reżyserem i pomysłodawcą konceptu Wiktorem Franko.

 

źródło: Kayax.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO