Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Grzegorz Hyży z nowym utworem na lato

czwartek, 14 lipca 2022 11:32 / Autor: Michał Sierlecki
Grzegorz Hyży z nowym utworem na lato
Grzegorz Hyży z nowym utworem na lato
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Czy „I ten numer na lato” stanie się hitem tegorocznych wakacji? Grzegorz Hyży w piosenkach promujących nadchodzący album decyduje się na świeże brzmienia i nietypowe beaty.

Najnowsza propozycja Grzegorza idealnie wpasowuje się w panujące obecnie trendy, które podbijają dancehallowe rytmy i energiczne układy taneczne. Letni, pełen życia podkład uzupełnia tekst, w którym artysta opowiedział refleksyjną historię zagubienia się w świecie własnych myśli i wspomnień. Powstał on we współpracy z czołową polską wokalistką – Darią Zawiałow. Wszystko to sprawia, że „I ten numer na lato” ma szansę stać się nieodłącznym soundtrackiem tych wakacji.

Utwór dopełnia pełen energii teledysk, w którym artystę i towarzyszące mu tancerki dancehall oświetlają dynamiczne, barwne światła. Przy jego tworzeniu po raz kolejny pracował Alan Kępski, odpowiedzialny za warstwę koncepcyjno-wizualną poprzednich teledysków Grzegorza oraz wielu innych polskich gwiazd. Gra światłem i cieniem w oryginalny sposób nawiązuje do obecnych w tekście motywów zapomnienia, ulotności i nostalgii.

 

źródło: Sony Music Polska

View the embedded image gallery online at:
https://emkielce.pl/muzyka/grzegorz-hyzy#sigProGalleriaa6fb3c206f
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO