MIASTO
Mecz z Vardarem pełen atrakcji


Szczypiorniści Vive Tauron Kielce już w niedziele zagrają rewanżowe, ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów z Vardarem Skopje. Organizatorzy chcą stworzyć w Hali Legionów niepowtarzalną atmosferę.
Kielczanie wygrali pierwsze spotkanie 22:20 i po raz drugi w historii mają szansę awansować do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. Żeby to zrobić muszą pokonać Macedończyków w najbliższym pojedynku. Stawka jest ogromna dlatego też kibiców czeka fantastyczne widowisko.
{audio}Paweł Papaj Dyrektor d/s Marketingu VTK|papajvardar1.mp3{/audio}
Od pewnego czasu za pomocą mediów społecznościowych pracownicy klubu zachęcają kibiców do aktywnego wspierania swojego zespołu.
{audio}Paweł Papaj Dyrektor d/s Marketingu VTK|papajvardar2.mp3{/audio}
Mecz pomiędzy Vive Tauron Kielce a Vardarem Skopje odbędzie się niedzielę o godzinie 15:30.

![[FOTO] Biznes, psychologia i media społecznościowe](/media/k2/items/cache/5772cb4792897139c5a1c43f2c4d1ad7_L.jpg)






