Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Już w ten weekend Targi Ślubne. To istny raj dla narzeczonych!

środa, 29 listopada 2023 15:26 / Autor: Maciej Piętka
Już w ten weekend Targi Ślubne. To istny raj dla narzeczonych!
Już w ten weekend Targi Ślubne. To istny raj dla narzeczonych!
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Organizacja ślubu marzeń wymaga wcześniejszego przygotowania wielu rzeczy. Sala, odpowiednia oprawa muzyczna, piękne kreacje, obrączki – to tylko niektóre z ważnych elementów.

Jeśli szykujecie się na swoje wesele, to warto 3 grudnia odwiedzić Targi Kielce. Dla wszystkich pań to idealna okazja na sprawdzenie najnowszych trendów ślubnych.

– W Kielcach organizujemy nasze wydarzenie już od kilkunastu lat. Zawsze staramy się, aby narzeczeni mogli na nim skompletować wszystkie usługi potrzebne w tym pięknym dniu –  mówi Andrzej Gontarz, organizator Targów Ślubnych.

Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

– Myślę, że teraz będzie podobnie.Po pandemii nasza branża się odradza. Przewidujemy, że odwiedzi nas około tysiąca narzeczonych. Jest to dość dużo, jak na branże ślubną – kontynuuje nasz rozmówca.

Wesele to duże wyzwanie dla państwa młodych. Często na początku mają problem z wyborem pasujących im dekoracji, bądź… muzyki.

– Kłopotem często jest samo podjęcie decyzji. Opcji jest tak dużo, że czasem młodzi nie wiedzą co wybrać. Na weselu musimy połączyć gusta osób z kilku pokoleń, co również nie jest łatwe –  wyjaśnia Andrzej Gontarz.

Targi Ślubne odbędą się 3 grudnia w hali Targów Kielce (przy ulicy Zakładowej). Bilety można już kupować pod TYM linkiem. Ich koszt to 20 złotych od osoby.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO